KONTAKTY

NIPASS s.r.o.
Fibichova 147
566 01 Vysoké Mýto
tel: (+420) 734 411 188
obchod@nipass.eu

NOVINKY

arr3Nabízíme CNC soustruženíPro bližší informace pokračujte odkazem ZDE... arr3Na Heuréce i FacebookuNaše produkty najdete také na portálu Heuréka.cz a naše činnost se nevyhýbá ani sociální síti...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás

Na našem eshopu www.nipass.eu Vám nabízíme kvalitní oleje za zajímavé ceny, filtry MANN - HUMMEL, široký sortiment aditiv,čističů a dalších doplňků nejen pro Váš automobil.

Naše firma působí v oboru výfukových systémů a komunálních nástaveb. Pro nákladní vozidla, autobusy, stavení stroje, zemědělské stroje a traktory vyrábíme výfukové potrubí, koncovky, tlumiče a doznívače včetně jejich izolací a dalších součástí. Provádíme výrobu montáž dalších dílů vozidel, jako jsou nalévací hrdla nádrží, potrubí pro chladící kapaliny. Provádíme rovněž konstrukční návrhy našich výrobků nebo konstrukční práce pro naše zákazníky. Firma působí v regionu s dlouholetou tradicí výroby motorových vozidel a souvisejících příslušenství, z čehož využívá rozsáhlé zkušenosti pracovníků, řemeslnou zručnost a dostupnost specifických výrobních a konstrukčních procesů. Jsme držiteli certifikátu EN-ISO 9001 a snaha o vysokou úroveň kvality výrobků a dodávaných služeb je vždy v popředí všech našich činností.

ZTE5NDUyNW